Гімнастика для очей

Напевно, найважливіший орган чуття людини - це зір. За допомогою зору людина отримує близько 80 відсотків інформації про світ. У сучасному житті людина не може не стикатися з однією з головних причин погіршення зору - телевізорами та комп'ютерами. Для порівняння слід зазначити, що, наприклад, в 19 столітті навантаження на очі була в 30 разів менше. Як же допомогти нашим очам в сьогоднішній ситуації?
Давайте розберемося, люди яких професій головним чином схильні руйнівному впливу сучасної цивілізації.
Це люди, подовгу працюють за комп'ютером: програмісти, бухгалтери, переважна більшість офісних працівників. До них же відносяться вчителі та лікарі. Люди цих професій проводять велику кількість часу, розглядаючи предмети зблизька.
Відомий всьому світу американський офтальмолог Ульям Бейтс стверджує, що при тривалому розгляді предметів поблизу очні м'язи скорочуються і залишаються в такому положенні на довгий час. Відповідно, чим частіше і сильніше напружуються очні м'язи, тим гірше стає зір. 

Як же допомогти собі зберегти зір? Дуже просто - необхідно лише виконувати комплекс нескладних вправ для очей. 
- Повертайте очі вправо / вліво. Повертайте очі вправо, напружуючи очні м'язи. Потім перекладіть їх в пряме положення. Повертайте очі вліво, напружуючи очні м'язи. Робити такі вправи необхідно по 10 разів. Очі треба повертати повільно, без різких рухів. Ви обов'язково повинні відчути, як напружуються очні м'язи.
- Дивіться вгору / вниз. Принцип вправи той же самий, що й у першого, інше тільки напрямок.
- Обертання очима по колу. Вправа складається з 5ти за годинниковою стрілкою і 5ти обертань проти неї.
- Нагрівання очних яблук теплом своїх долонь. Ця вправа зустрічається в різних методиках вправ для очей і називається воно по-різному. Але техніка цієї вправи однакова. Розслабтеся і закрийте очі. Покладіть на заплющені очі долоні внутрішньою стороною у формі піраміди. Світло не повинен проникати крізь долоні. Лікті сперся на стіл - опора в цій вправі дуже важлива. Тепер прагнемо відчути тепло своїх долонь, що йде до очних м'язів. Завдяки цьому теплу очні м'язи розслаблюються, а зір відновлюються. Сидіти так треба близько семи хвилин. Після завершення вправи ви відразу відчуєте поліпшення.

Ці чотири простих вправи легко виконувати протягом робочого дня, часу вони займають не багато. Вправи допоможуть вам не лише зберегти свій зір, але і поліпшити його до відмінного. Головне пам'ятати про регулярність їх виконань.

Джерело: http://raut.ru/

Немає коментарів:

Дописати коментар