четвер, 9 вересня 2021 р.

Педагог з України став одним з кращих вчителів Світу!

 Учитель із Запоріжжя Олександр Жук став лауреатом Global Teacher Award 2021, за яку змагались педагоги зі 110 країн.

Олександр Жук — вчитель інформатики, який працює з дітьми з порушеннями слуху в Запорізькій школі-інтернаті «Джерело».

«Це велика честь бути нагородженим міжнародною нагородою. Я завжди радий бачити прапор нашої держави на такому рівні. Я пишаюся тим, що працюю вчителем в Україні», — написав Олександр на сторінці у Facebook.

Десятки тисяч викладачів із 110 країн взяли участь у змаганні Global Teacher Award 2021. Церемонія нагородження відбудеться в прямому ефірі на YouTube та Facebook 10 жовтня 2021 року за посиланням.

Aks Education Awards — це індійська організація, яка займається освітніми менеджментом і дослідженнями. Нагороду Global Teacher Award присуджують за здобутки у вчителюванні. Щоб стати лауреатом або лауреаткою, треба продемонструвати значний внесок у розвиток учнівства та вплив на спільноту.

У 2018 році він став найкращим вчителем України за версією Global Teacher Prize Ukraine та потрапив у престижний рейтинг Топ 30 до 30 років. У 2019 його відзначили серед ТОП-10 новаторів, які змінюють Україну та світ. Цього ж року отримав почесний титул одного з 50 найкращих вчителів світової «Нобелівки для педагогів» — Global Teacher Prize.

Джерело https://osvitoria.media/news/vchytel-oleksandr-zhuk-potrapyv-do-top-10-novatoriv-yaki-zminyuyut-ukrayinu-ta-svit/

Немає коментарів:

Дописати коментар